Milujete počítačové hry, ale nemáte peníze? I pro vás máme řešení!

Tráví teď vaši vrstevníci spoustu času na internetu hraním online her o více hráčích? Chápeme, že se k nim chcete přidat, není to bohužel tak jednoduché. Ve světě PC gamerů je obecně známo, že čím nadupanější a dražší počítač, tím lepší kvalita obrazu, zvuku i celého průběhu kterékoli hry. Pokud však aktuální nemáte k dispozici rozpočet, který by vám dovolil utrácet desítky tisíc za nový model, a přesto si chcete užívat zábavu s kamarády v online světě, poradíme vám, jaké máte možnosti. Jaké nejlevnější herní PC najdeme aktuálně na trhu?

Herní počítače

  1. Herní levné PC I – RX 570 má skvělou grafickou kartu, ucházející kvalitu procesoru, ale jeho účinnost v průběhu času bohužel nebude nejskvělejší. Potřebujete však hrát tady a teď a k tomu by ostatní ucházející parametry měly stačit.
  2. Herní PC AeroCool / RYZEN 3 se pyšní procesorem, který má celkem čtyři jádra a uspokojivý výkon. Chod vašeho počítače bude dostatečně rychlý, abyste mohli držet krok s vašimi spoluhráči.
  3. Iron Herní počítač Rx 570 obsahuje tu nejvýkonnější grafickou kartu, jejíž kvalitu oceníte, ať už budete uprostřed fiktivní bitvy ve hře, nebo si pustíte večer film.


© 2021  BCW-group | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress