Obchod

Neposeda spinner kovové Točny Gear Táhla Ruční Otáčení Prstu Horní Kovové řemesla kolekci spinner pro dospělé, hračky, dárky 0 thumb
Neposeda spinner kovové Točny Gear Táhla Ruční Otáčení Prstu Horní Kovové řemesla kolekci spinner pro dospělé, hračky, dárky 1 thumb
Neposeda spinner kovové Točny Gear Táhla Ruční Otáčení Prstu Horní Kovové řemesla kolekci spinner pro dospělé, hračky, dárky 2 thumb

Neposeda spinner kovové Točny Gear Táhla Ruční Otáčení Prstu Horní Kovové řemesla kolekci spinner pro dospělé, hračky, dárky

134.07 Kč 93.76 Kč

Štítky: velký neposeda spinner, neposeda kovové spinner, neposeda zařízení spinner, neposeda, neposeda spinner, přadleny spinning hračka, anti stress pero, figet spiner, vrtět hračky, figet.

  • - Kód: w913
  • - Skladem
  • Kategorie: Hračky & Koníčky

Pokročilé Dearingovi Točna Gear Táhla Ruční Otáčení Prstu Top Hračka

popis: Převodové spojovací design, každé zařízení má jeden nebo více ložisek. Mosazné ozubené kolo + hliníkový rám + kvalitní ložiska.

průměr:6cm

hmotnost:45g

Střídání času je 2-4 minuty déle. Double-vrstva konstrukce, snadno se přenáší, jednoduchý, nezávislé a zajímavé, ale také účinné pro koncentraci a hluboké myšlení. Mechanické dekompresi spinner. Vzhledem k setrvačnosti všechna ozubená kola, co se točí velmi dobře.

Jak používat: Držet gramofon s jednou rukou a otočte/stop s druhou rukou. ADHD, zvýšení ADHD a autismem, zlepšit pozornost dětí i dospělých.

● To je hračka velmi vhodná pro zbavit podrážděný lidí. To je velmi vhodné pro aranžování, meditace, načasování, odvykání špatné návyky, a přináší rozhovory.

● Je velmi hladký, silný, dobře-vyrobený a plný šarmu. Je to zabalené v zip box pro ochranu. Velmi silné a dobře zpracované. Demontáž a točí navždy jsou zábavné!

Balíček zahrnuje:

1×Gyro hračka


  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: CE
  • Věkové Rozmezí: > 14 let
  • Materiál: Kovové