Obchod

Ivan-čaj p, 100 tablet (Kypr úzký), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, sodík 0 thumb
Ivan-čaj p, 100 tablet (Kypr úzký), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, sodík 1 thumb
Ivan-čaj p, 100 tablet (Kypr úzký), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, sodík 2 thumb
Ivan-čaj p, 100 tablet (Kypr úzký), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, sodík 3 thumb

Ivan-čaj p, 100 tablet (Kypr úzký), vitamíny A, C, B1, B3, b5, B6 a PP, vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, sodík

86.04 Kč 73.09 Kč

Štítky: fox vinyl, pp, pp t košile, období, 40ml, vitamin d3, vitamin e, čistý zinek, vitamin c, kovový zinek.

 • - Kód: w578
 • - Skladem
 • Kategorie: slevy

Ivan-čaj P

Přírodní lék pro prevenci a komplexní léčbě prostatitidy a adenomy prostaty. Zpomaluje (často zcela pozastaven) zvětšení prostaty; -Potlačuje zánětlivé procesy; -Pozitivně ovlivňuje činnost srdce; -Pomáhá s C-abnormality; -Zlepšuje látkovou výměnu; -Blokuje rozvoj adenom prostaty; -Podporuje celkovou tón těla, -Posiluje imunitu.

Popis

Ivan-čaj (Kypr úzký) po celou dobu byl vysoce ceněn pro své léčivé a úžasné chuťové vlastnosti. Ve starověkém Rusku, odvar z této rostliny byla použita pro léčebné účely a jako tonikum nápoj. Od poloviny 19. století, Kypr se stal velmi populární v Evropě, kde to bylo nazýváno kopor nebo ruský čaj. Jeho stanoviště zahrnuje celou severní polokouli. Kypr roste především na lesní pozemky, nebo kácení, stejně jako na březích čerstvé vodní útvary. To je vytrvalá bylinná rostlina s jasně růžové květy, dosahující výšky jednoho a půl až dvou metrů.

Chemické složení listů

V mladé listy (před květu), tam jsou až 20% tříslovin a až 15% pryskyřice, a také až o 20% bílkovin sloučenin. Velké množství vitamínů A, C, B1, B3, B5, B6 a pp. Je přírodní ZPRÁVA esenciálních minerálních látek jako vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, sodík, fosfor a mnoho dalších. Obsahuje také organické kyseliny, cukr, pectina, mast, bitteries a malý počet алкалоидов.

Farmakologické vlastnosti Ivan-čaj:

Normalizuje práci na mužskou genitourinálního systém. Zabraňuje vzniku adenomy prostaty, což eliminuje potřebu pro operační intervence. Odstraňuje zánět sliznice žaludku a střeva. Má uklidňující účinek na zvýšenou excitaci nervového systému, ale zároveň slouží jako vynikající tónování agent, nabíjení Energii na celý den Normalizuje krevní tlak, má příznivý vliv na práci srdce. Díky enormní obsah vitamínu C, má silné иммуномодулирующим, anti-toxické a antioxidační vlastnosti. Podporuje obnovu buněk, čištění krve. Zpomaluje proces stárnutí a významně snižuje riziko vzniku rakoviny. Má protinádorové, antibakteriální, úlevu od bolesti, pocení, netěsní a mnoho dalších užitečných vlastností.

Doporučení na přijetí:

Vezměte dospělí 2 tablety 3 krát denně během jídla. Samozřejmě týden. Preventivní kurp-3 balení. Terapeutický kurs-6 balení. Není medicína!


 • Pohlaví: Unisex
 • Značka: Секреты Долголетия
 • Nabíjení Jednotky: Lahve
 • Balení: Láhev
 • Certifikace: ce
 • Trvanlivost: 2 Roky
 • Hmotnost: 45g
 • Název Oddělení: Středního věku
 • Původ: RU(Původu)Recenze

Game Mouse95
2020-11-30
5/5
Thank you, it came quickly, all at Russian. we will try and not get sick!
Wow Woman Wow
2021-02-10
5/5
Everything corresponds to the description, excellent vitamins for health especially in the winter, I order the third time. To the seller Thank you very much.
Nikov Adidas
2020-11-25
5/5
The product corresponds to the description, the seller Thank you very much.
Igor Vyhodec
2021-01-27
5/5
Came fast
Romad Reh
2020-12-18
5/5
The release date is fresh.