Obchod

ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test 0 thumb
ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test 1 thumb
ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test 2 thumb
ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test 3 thumb
ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test 4 thumb
ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test 5 thumb

ICC PRO V2 TESTERU TRISTAR Dock Flex Test IC Test

3 772.93 Kč 3 320.19 Kč

Štítky: icc pro tristar, přenosný integrovaný obvod ic tester, huion pro, tristar u2, micro ratchet, icc pro, dokovací stanice, digitální ic tester teorie, icc pro v2, logika tester.

  • - Kód: w403
  • - Skladem
  • Kategorie: Mobilní Telefon Díly

※Vezměte prosím na vědomí: Naše výrobky mají dvě barvy a dvě různé exportní balení metody. Moje zásilka je náhodné a nemá vliv na normální funkce

S naší ICC PRO V2, ušetříte čas a peníze!

ICC PRO vám umožní otestovat USB-Řadič IC, stejně jako port, nabíjení, systém napájení a hlavní napájecí linky zařízení "VCC_MAIN"/"VDD_MAIN". Identifikovat vadné součásti s jediným stisknutím tlačítka!

Revoluční funkce vám umožní zlepšit a zjednodušit váš diagnostický proces ještě dále, což eliminuje potenciální diagnostické chyby, což šetří čas, a dělat diagnostiku a opravy, i více efektivní.

Funkce

Identifikovat bod selhání. Rychlá a snadná.

S pomocí našeho ICC PRO, ušetříte spoustu času, a, jako důsledek, i peníze! To trvá jen několik sekund spustit testy, testy mohou být dokonce spustit přímo před zákazníkem, což umožňuje technikovi poskytnout přesné diagnostické informace a odhadovaná cena opravy v několika sekund, bude to problém s nabíjecí port, chip nebo zkrat na hlavní elektrické vedení.

Okamžité Výsledky

Jakmile zařízení spustí, provede rychlý USB-Řadič IC test. Měli v IC byly těžce poškozeny a mají významné vnitřní šortky, budete okamžitě informováni, a žádné další testy budou provedeny.

Dock Flex Test

Tento test kontroluje nabíjecí port flex kabel pro kontinuitu. Pokud žádné přestávky v řádcích jsou zjištěny, budete upozorněni, a jména nepodařilo linky bude rovněž poskytována na vás. Pokud je "Dock Flex Test" selže, žádné další testy budou provedeny.

IC Test

"IC Test" zahrnuje nejen test 6 linky rovnou do USB-Řadič IC, ale také PP5V0_USB, který jde přímo (ale nejen) na Tigris. V případě poruchy v průběhu tohoto testu vám bude oznámeno odpovídajícím způsobem, a názvy řádků, že selhal test bude k dispozici také. V tomto případě, další test nebude proveden.

Další Test/Test VCC_MAIN

Poslední "Další Test" kontroly integrity napájecí/nabíjecí systém a lze identifikovat zkrat na hlavní elektrické vedení VCC_MAIN/VDD_MAIN. V případě, že jsou zjištěny problémy, zobrazí se "Check VCC_MAIN" zprávu na obrazovce.

Rychlé, jednoduché a spolehlivé!

Naše ICC PRO je velmi snadné použití. Jediné tlačítko na předním panelu spustí zařízení. Všechny testy jsou prováděny automaticky, a můžete vidět výsledek hned!

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Balení

Metal box balení


  • Materiál: Další
  • Kusy Součástí: 1
  • S Magnetickým: Ano
  • Značka: gsmjustoncct
  • Původ: KN(Původu)